+420 222 262 019
PO-PÁ 9:00 - 17:30
Přihlášení
 
Registrace
 
Muži Ženy Děti Doplňky Běh Výprodej Značky Návrháři
 
 
Vrácení zboží

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku jako spotřebitel právo zboží do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu vrátit. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.


Právo vrátit zboží do 14 dnů od převzetí zboží máte jen při nákupu přes internetový obchod, neplatí to pro nákup v našich kamenných prodejnách.

O průběhu vrácení zboží vás budeme informovat e-mailem.

 

Vrácení zboží

Pokud vám zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, jakým způsobem chcete vrátit peníze za zboží – zda poštovní poukázkou nebo převodem na účet (v takovém případě rovnou uveďte číslo vašeho účtu) - ukázat příklad.

Peníze za zboží i poštovné zašleme na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Urban Store, s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.


Adresa pro zasílání zboží:

 “VRATKA”
 

UrbanStore.cz

Segro logistic park budova F, K Dálnici 1394

Hostivice, 253 01

(zboží v žádném případě neposílejte na dobírku)

 
GoPay
 
Copyright © 2012-2018 Urban Store, s.r.o., Koperníkova 794/6, Praha 2, PSČ 120 00
developed by [a-net group]
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přepnout na mobilní verzi webu.
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku,
v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam.
K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.
Více informací o nastavení cookies naleznete zde.